יש האומרים שהמקצוע בוחר אותך ולא אתה בוחר את המקצוע.

כשאני מסתכלת לאחור האימון כדרך חיים היה טבוע בי מגיל קטן מה שהוביל אותי באופן טבעי לעסוק באימון אישי בתחום הספורט למעלה מעשורליויתי אנשים מהמקום בו הם נמצאים למקום בו הם רצו להיות.

פגשתי מגוון רחב אנשים במצבים שונים בחייהם.אנשים במצב בריאותי קשה,כאלה שסבלו מהפרעות אכילה,כאלה שסבלו מדיכאון או מחוסר מוטיבציה בחייהם וכאלה שפשוט רצו להראות טוב ולהרגיש טוב תקופות שונות בחייהם מגילאי העשרה ועד אנשים בני הגיל השלישי.

הייתה לי האפשרות להיות שותפה לתהליכי הצמיחה של המתאמנים שלי ולגלות בהתרגשות בכל יום מחדש את העוצמה והיכולות הטמונים בכל אדם.

אחרי עשור בתחום האימון האישי והספורטיבי נוכחתי שמשהו חסררציתי לעשות שינוי עמוק יותר ומשמעותי בחיי ובחיי המתאמנים שלי וחשתי שלא די בצד הפיזי באימון.

קראתי המון ספרים בנושא מודעות,רוחניות ואושר ,ניהלתי המון שיחות עם עצמי ועם אחרים,ואז פניתי ללמודים וקבלתי הכשרות מקצועיות שונות.

למדתי מספר שיטות

פסיכותרפיה גופנית,

דמיון מודרך,

טיפול בפרחי באך,

אימון הוליסטי

אימון הוויתי הנוגע בכל תחום החל מהתחום האישי וכלה בתחום העסקי.

בהכשרתי אני גם מורה ליוגה ומדיטציה ומעבירה קורסים וסדנאות מדיטציה שמבוססות על הפילוסופיה הבודהיסטית

אני מעבירה סדנאות קבוצתיות בנושאים של שליטה בכעסים ויצירת תקשורת מקרבת, סדנא לשיפור הבטחון העצמי וסדנא להתמודדות עם חרדות ודאגות.

אני באופן אישי עסקתי בחיפוש הזה,בשאלה הזו מה יגרום לי אושר,ומה הסיבות לכך שאני לא הסיבה לחיפוש הזה היא כמובן נעוצה בסבל שאני חוויתי בחיי.

חיי היו רצופים משברים,עליות וירידותבין רגעי שמחה והתרגשות שבאו והלכו היו רגעי תסכול,פחד וחרדה,נחיתות וחוסר בטחון,תלותיות,אי שקט תמידי,דיכאון ,חוסר סיפוק וריקנות.

חיפשתי כל הזמן משהו שימלא את הבור הזה שחשתי מבפנים וחיפשתי את זה בחוץ,בכל המקומות הלא נכונים .

הניסיונות האלה הביאו אותי למשברים חוזרים ונשנים זוגיות כושלת שהביאה לגרושים,חובות שהיו הולכים ומצטברים,מערכת יחסים עם ההורים שיצרה כאב לשני הצדדים,שמחה ויצירתיות שהלכו ודעכו עם השנים ובאופן כללי,חוסר סיפוק מהחיים.

אך בתוך תוכי היה חלק שלא השלים עם המצב.

בתוך תוכי ידעתי שחייבת להיות מציאות אחרת מזו.נכונה יותר ,מאושרת יותר עבורי.

התחלתי בחקירה מעמיקה של חיי ובתהליך של מודעות והתפתחות אישית שנמשך שנים עד שמצאתי את הדרך לקחת אחריות על חיי ובדרך טרנספורמטיבית לשנות את מערכות היחסים שלי עם עצמי ועם העולם וליצור פריצות דרך בכל האספקטים של חיי.

חוסר השקט הפך לשלווה שהלכה וגדלה,חוסר הבטחון לעוצמה פנימית,חוסר הסיפוק למלאות שמעולם לא ידעתי כמותה,ההאחזות והתלות נחלשים יותר ויותר ומתוך זה החופש הפנימי גדל,הבלבול הפך למיקוד ובהירות,הדיכאון לשמחה, והחרדה לאמון וקבלה.

כמובן שזה היה ועודנו תהליך של גדילה בכל האספקטים הללו וזה תהליך שדורש זמן,סבלנות ועבודה בלתי פוסקת ומאד מהנה ומאתגרת.

לאחר מספר שנים של עבודת מודעות אישית והכשרה בתחום הטיפול,התוודעתי לעולם האימון ונוכחתי בעוצמה שלו.אז עלתה מתוכי ההבנה העמוקה שזהו ייעודי ואפילו חובתי להעניק את המתנה הזו לכמה שיותר אנשים בעולם.

מתוך המחוייבות חסרת הפשרות שלי למקצוענות יסודיות ועומק אני ממשיכה ללמוד ולהתפתח ולרכוש עוד כלים לחיים של התפתחות אישית,עסקית ורוחנית.